TSG maikuu klassijuhataja on Alexander Voss

Tallinna Saksa Gümnaasiumi maikuu klassijuhataja tiitlit kannab 9.a klassijuhataja Alexander Voss.

Lapsevanemad ja õpilased ütlevad õpetaja tema kohta nii:
Alexander Voss

• „Ta on väga naljakas, ja mõistev, ta aitab meid väga, on vastutulelik ja tänu temale on lõbus käia selles klassis.“
  • „Hästi tasakaalukas, sõbralik, vastutulelik“
  • „Väga arusaaja ja positiivne õpetaja“
  • „Kõige hoolivam, toredam, naljakam õpetaja. Õpetab väga hästi ja teeb tunde nautivaks“
  • „Märkab õpilaste soove ja täidab neid, arvestab kõigiga, on alati sõbralik, õpetab hästi, oskab hoida klassi tegevuses ja huvi tundmas.“
  • „Väga energiline, heatahtlik, abivalmis ja professionaalne õpetaja.“
  • „Voss on kõige parem, sõbralikum ja naljakam õpetaja, keda endale tahta. Ta alati aitab, kui oled hädas ja hoolib oma õpilastest meeletult palju🤗 meil on vedanud, et ta õpetab just meie koolis!“
  • „Alexander Voss on väga sõbralik ja toreda iseloomuga õpetaja, kes tahab, et tema õpilasest saaksid suured tegelased.“
  • „Alati toetav. Võib iga probleemi korral tema poole pöörduda ning olla kindel, et ta alati aitab. Temaga saab alati väga vabalt rääkida. On väga inspireeriv ja innustav.“
  • „Väga tore, humorimeelega klassijuhataja, õpilastega ühel lainel“
  • „Paneb sind päriselt õppima ning motiveerib“
  • „Lastevanematele liigub info alati kiirelt ja on näha, kui väga ta enda klassist hoolib“

Palju õnne!

Täname märkajaid!

Juunikuu klassijuhataja kandidaate saab esitada siin kuni 10. juunini 2021.