Tallinna Saksa Gümnaasiumi kogukonnajooks

Tallinna Saksa Gümnaasium korraldab 7. juunil 2023 kogukonnajooksu ning kutsub oma kogukonda sportima, et pöörata tähelepanu liikuvale eluviisile ja selle tähtsusele.

Eesmärk

• Propageerida liikuvat eluviisi Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilaste, õpetajate, lapsevanemate, vilistlaste ja kooli sõprade seas.
  • Teha ühine meeleolukas sportlik õhtu.

Kogukonnajooks on üks osa liikumisaasta, ülemaailmse jooksupäeva ning liikuma kutsuva kooli tegevusest.

Mis toimub?

• Ürituse idee on koguneda kooli staadionile, teha soojendus ning liikuda Sütiste metsa, kuhu on puudele märgistatud 4 km pikkune jooksurada.
  • Rada läbides on võimalik nautida kohalikku loodust ning näha, kus toimuvad õpilaste liikumistunnid.
  • Raja läbimine ei ole auhinnaline, mis tähendab seda, et iga osaleja, pere või grupp valib oma tempo ning tunneb rõõmu ühisest liikumisest.

REGISTREERI SIIN

jooksupäevMillal?
7. juunil kell 18.00

Kus?
Tallinna Saksa Gümnaasiumi staadion ja Sütiste parkmets

Kellele?
Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele, vilistlastele ja kooli sõpradele

Ajakava
Kell 18.00 – kogunemine kooli staadionile
Kell 18.10 – soojendus
Kell 18.30 – liikumine Sütiste pargi rajale
Kell 18.30-20.30 – liikumine rajal omas tempos (jooks / kõnd)

Raja kaart

Riietu sportlikult ja vastavalt ilmastikule ning võta kaasa veepudel!

Diplomi saad allalaadida siit

Juunikuu esimesel kolmapäeval tähistatakse ülemaailmset jooksupäeva.