viievõistlus 2023

Mustamäe kaasaegne viievõistlus 2023

24. mail toimus üle mitme aasta jälle Tallinna Saksa Gümnaasiumis Mustamäe kaasaegne viievõistlus.

Võõrustasime oma koolis õpilasi Tallinna Tehnikagümnaasiumist, Mustamäe Gümnaasiumist, Tallinna 32. Keskkoolist ja Arte Gümnaasiumist. Meie kool korraldab üritust juba 16. korda.

Võistlus toimus teatevõistlusena, kus osalesid kõikide koolide 1., 2., 3. klasside kiired ja nupukad 5-liikmelised võistkonnad. Võisteldi vanuseastmeti igas õppeaines individuaalselt ning kogu viievõistluses võistkondlikult, kus oli võimalik teenida lisapunkte ristsõnade ja sudoku lahendamisega, osaleda viktoriinil ning panna kokku puslet.

Küllakutsutud Mullimeistri esindaja teadusetendus aitas leevendada võistlusjärgset ärevust. Õpilastele tehti imeväel limonaadi ning näidati kuivjää kasutamise trikke.

Meil on suur rõõm esitada Tallinna Saksa Gümnaasiumi tulemusi:

1. klasside eesti keeles – Mia S. 2.koht
2. klasside eesti keeles – Iti Amerii K. 1. koht
3. klasside eesti keeles –  Elise A. 2. koht

1. klasside matemaatikas –  Madli K. 1. koht.
2. klasside matemaatikas – Melissa Õ. 3. koht.
3. klasside matemaatikas –  Jaagup K. 1. koht.

1.  klasside loodusõpetuses –  Fred K. 2. koht
2. klasside loodusõpetuses –  Linda J. 1. koht
3. klasside loodusõpetuses –  Tuule E. 2. koht

1. klasside varias –  Arabel S. 1. koht
2. klasside varias –  Loreth-Liis P. 2. koht
3. klasside varias –  Berit U. 2. koht

Küll on tore, et taas kohtusime ja saime nautida rõõmu koosolemisest. Me ootame teid kõiki järgmisel õppeaastal taas külla!