8.c Vesiroosi lasteaias

Tegus ettelugemispäev Vesiroosi lasteaias

Täna oli eriti õnnelik päev meie kooli naaberlasteaia viiel rühmal. Nimelt käisid Amani, Kelly, Laura, Karl, Victoria, Kaisa, Karl-Erik, Liisbeth, Liisa, Triinu-Liis, Triinu ja Karl Joonase 8.c klassist lastele vahvaid raamatuid ette lugemas. Lasteaialapsed olid külalistest siiras vaimustuses ning elasid raamatutegelaste seiklustele innukalt kaasa.

Teosed, mille abil jõnglased kirjanduse võlumaailma viidi, olid “Muumiraamat”, “Karupoegade jõulud” ja “Siis kui sajab päkapikke”. Lisaks ettelugemisele vesteldi ka omavahel jõuluteemadel.

Sellest toredast ettevõtmisest võitsid mõlemad osapooled. Kuna paljud jõmmid jätkavad oma haridusteed just meie koolis, siis on neil kindlasti julgem tulla, kui ees ootavad juba vanad tuttavad.
8.c klassi õpilased said aga mekkida pedagoogitöö võlusid ning harjutada esinemiskunsti. Paraku lasteaednikuks saamisest pärast tänast kogemust keegi siiski ei unista.

Kindlasti soovivad 8.c õpilased edaspidigi naaberlasteaeda väista.

õpetaja Anu Kušvid