Nancy 2017

TSG esindus osales koolide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel

Tallinna Saksa Gümnaasiumi neidude ja noormeeste võistkonnad osalesid suvel koolide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel Prantsusmaal Nancy`s.

Keeruliseks tegi olukorra asjaolu, et paljusid riike esindasid spordigümnaasiumid. Tallinna Saksa Gümnaasiumi neidude võistkonda kuulusid Anette Peterson, Kristi Pappel, Lisette Ploomipuu, Brigitta Lees, Eliisa-Triin Raun, Eneli Veltmann ja nad said 23 kooli seas viieteistkümnenda koha.

Noormeeste võistkond koosseisus Andreas Varter, Otto-Robert Lipp, Rain Tasane, Gevin Genro Paas, Hans Kristian Laur ja Fred Vulkan sai 25 kooli seas kolmeteistkümnenda koha.

Võistluste protokoll

Lisaks võistlustel osalemisele kuulus nädala kestnud ürituse kavva veel rikkalik kultuuriprogramm ja rahvuste õhtu, kus meie kooli ja Hiiumaa õpilaste esitatud Kaerajaan sai tormilise aplausi ja kaasaelamise osaliseks. Video Kaerajaanist keskendub rohkem laval toimuvale ja vabalava, kus lõi kaasa paarsada tantsuhuvilist, jääb kahjuks fookusest välja.