TSG noormehed pääsesid jalgpallis finaalturniirile

19. novembril toimusid Sportland Arena sisehallis Tallinna koolinoorte meistrivõistluste poolfinaalturniiri mängud gümnaasiumi noormeestele.

Meie kooli noormehed mängisid 3. poolfinaalgrupis koos eelmise aasta turniiri võitja Arte Gümnaasiumi, Lasnamäe Gümnaasiumi ja Tallinna Tehnikagümnaasiumiga.

Esimeses mängus Tallinna Tehnikagümnaasiumiga õnnestus vastastel kohe esimesel minutil meid üllatada lüües värava ja minnes juhtima. Poolaja keskel õnnestus meie noormeestel alguses mäng viigistada ja siis ka juhtima minna. Teisel poolajal tekkis veel korraks ärev moment, kui vastased suutsid peale meie väravalöömist vastata ka omapoolse väravaga. Viimase värava lõid õnneks meie noormehed ja mäng võideti 4:2.

Teises mängus kohtuti Lasnamäe Gümnaasiumiga. Selles mängus domineerisid meie noormehed ja saavutati kindel 3:0 võit.

Kolmandas ja viimases mängus kohtuti Arte Gümnaasiumi võistkonnaga. Tegemist oli Eesti U-17 ja U19 koondise mängijatega. Peale õnnetud avaväravat rikošetist umbes 30 meetrilt kadus meie noormeeste mängust ka tahe ja mäng kaotati lõpuks koguni 6:0.

Edasi 28. novembril toimuvale finaalturniirile pääsesid siit poolfinaalgrupist kaks parimat kooli ehk Arte Gümnaasium ja Tallinna Saksa Gümnaasium.