TSG

Valitsuse otsusel on koolid suletud alates 14. detsembrist

Vabariigi Valitsuse otsusel on koolid suletud alates 14. detsembrist eesmärgiga piirata viiruse levikut.

Tallinna Saksa Gümnaasiumis kui kirjandust väärtustavas koolis toimuvad 14. detsembrist kuni 22. detsembrini kodused lugemispäevad. Lisaks on võimalik osaleda õppetoolide loomingulistes väljakutsetes kõikidel 1.-12. klasside õpilastel.

See kõik ikka selleks, et pühad saaksid peetud turvaliselt pereseltsis, mitte isolatsioonis.

Lugemissoovitused saavad õpilased oma eesti keele ja kirjanduse ning saksakeelse osakonna klasside puhul oma saksa keele õpetajalt eKooli kaudu. Lisaks avaldatakse kooli kodulehel iga päeva kohta vahvad loomingulised väljakutsed, milles on osalema oodatud kõik õpilased.

Erandiks on hariduslike erivajadusega õpilased, kellele pakutakse Innove otsusega määratud tugiteenuseid kontaktõppe vormis ja eksami sooritajad (DSD II ja abituuriumi kvalifikatsioonieksamid).

9. kuni 12. klasside õpilasetele võimaldatakse vähendatud mahus eksamiainetes (eesti keeles, matemaatikas, saksa keeles ja inglise keeles) distantsõppe vormis konsultatsioone.