100 päeva uues ametis

2020/2021. õppeaasta on Tallinnas kuulutatud klassijuhataja teema-aastaks, et tõsta senisest rohkem esile klassijuhataja ametit ning väärtustada tema rolli iga õppija arengu toetajana.

Eile, 9. detsembril, täitus 100 päeva selle õppeaasta algusest ning seega just 100 päeva on ka alustavad klassijuhatajad oma rolli edukalt täitnud. Tänutäheks ja edaspidiseks abimeheks kinkis Tallinna Haridusamet neile uhiuue klassijuhataja käsiraamatu. Raamatu eesmärk on kutsuda lugejat mõtlema väärtusdilemmade ja -valikute üle, millega iga klassijuhataja, aineõpetaja või koolijuht oma töös kokku puutub.

Õnnitleme ja täname teid, head kolleegid Aina Saares, Getter Killing ja Kätlin Heinroos!

Getteril täitus ühtlasi 100 päeva uues ametis ning sel puhul saime talle rõõmsalt üle anda ka Alustavat Õpetajat Toetava Kooli õpetajamärgi.

Aina saares ja Käthlin Heinroos