avatud koolisööklad

Avatud koolisööklate nädal. Tulge koolitoitu sööma!

Avatud koolisööklate nädalal ootame lapsevanemaid koolitoitu maitsma.

Toimumise aeg: 7.-11. oktoobril  kell 11.00-13.00.

Tasu: üks koolilõuna maksab 1.83 eurot. Koolilõuna eest saab tasuda kohapeal puhvetisse (nii sularahas kui kaardiga).

Koolitoitlustaja soovib  avatud koolisööklate nädala raames anda lastevanematele võimaluse näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse.

Lisaks koolitoiduga tutvumisele on see hea võimalus keset tööpäeva soodsalt täisväärtuslikku lõunasööki nautida.

Korraldus: Palume kooli sööklat külastades arvestada, et ajavahemikus kell 11.00- 13.00 on kaks õpilaste söögivahetundi (kell 11.05 ja kell 11.50). Söögivahetundide alguses tekivad sööklas paratamatult järjekorrad, nende vältimiseks tuleks külastuse aeg sättida söögivahetunni alguse ajast pisut varasemaks või hilisemaks.

Üleriietega palun sööklasse mitte tulla, need saab jätta garderoobi!

Söökla ja puhvet asuvad garderoobist korrus kõrgemal.