Gümnaasiumi noormehed pääsesid jalgpallis edasi poolfinaalturniirile

Reedel, 11. oktoobril, toimus Wismari staadionil koolidevaheliste jalgpallivõistluste 2. voor, kus meie kooli noormehed vahegrupiturniiri võitjana poolfinaalturniirile edasi pääsesid.

Vahegrupiturniiril tuli meie kooli noormeestel kohtuda Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna Ühisgümnaasiumi ja Mustamäe Humanitaargümnaasiumi võistkondadega. Kui esimeses ringis alagrupiturniiril olime meie vastastest paremad, siis seekordsetel mängudel domineerisid vastased. Suutsime kogu võistkonnaga kaitses nende survele hästi vastu pidada ning mängudes Tallinna Ühisgümnaasiumi ja Mustamäe Humanitaargümnaasiumi vastu ise ka ühe värava lüüa. Kõik meie võistkonnas mänginud noormehed pingutasid täiega! Isegi mängijad, kes jalgpallitrennis ei käi, täitsid platsil probleemideta oma koha ära.

Kahjuks murdis meie meeskonna keskvälja mängija Jan Richard Liiva teises mängus käeluu ning peab nüüd 2 kuud kipsi kandma ning kooli võistkonda poolfinaalturniiril novembrikuus kahjuks aidata ei saa.

Otto-Robert Lipp (12.b)

Võistkond mängis koosseisus:
12.a – Karevi Pajumets, Jan Richard Liiva ja Hendrik Andre Herter
12.b – Otto-Robert Lipp, Kristjan Kotli, Denis Sergejev, Karl Viidebaum ja Mihkel Altosaar
10.a – Martin Tammekänd ja Patrik Saksus
10.b – Gregor Hint