Vilde loodusteemalise jutuvõistluse võit tuli meie kooli

Kaja Kultuurikeskuses toimus 7. märtsil juba 21. korda aset leidva Eduard Vildele pühendatud Mustamäe koolide jutuvõistluse lõpetamine ning võitjate tunnustamine.

Selle aasta jutuvõistluse teema oli „Loodus on kõikvõimas …“

Tallinna Saksa Gümnaasiumi sõnaseadjatel õnnestus kaheksast välja antud auhinnast kolm endale napsata ning noorema vanuseklassi peaauhind – rändauhind Väike Vilde – jääb aastaks ajaks meie kooli järgmist võistlust ootama.

vilde jutuvõistlusNooremas vanuseastmes võitis võistluse (I koht) Saskia Olep (8.a) lühijutuga „Kumav juurtevõrgustik“.

Noorema vanuseastme eriauhinna sai Oishorjo Prova (7.a) lühijutu „Tähed nagu mälestused — Vihmatilgad nagu pisarad“ eest.

Vanemas vanuseastmes võitis III koha Rait Leppik (11.b) lühijutuga „Suur vana tamm“.

Nooremas vanuseastmes osalesid jutuvõistlusel meie koolist veel Amelia Larionova (5.d), Aksel Püss (5.c) ja Aino-Sofia Aurelia Smolander (8.a).

Vanemas vanuseastmes osalesid jutuvõistlusel meie koolist veel Maiken Meltsas (10.a), Karoliina Tamm (11.b), Sandra Kreim (10.c) ja Helen Roosipuu (10.c).

Õpilasi innustasid kirjutama õpetajad Anu Kušvid, Astrid Rätsep, Ene Tõnnis ja Evely Kutsar.

Suur tänu kõigile, kes osalesid ja oma panuse andsid!

Tekst: Evely Kutsar
Fotod: Ade Soon ja Evely Kutsar