Helkurkõnd

Teisipäeval, 26. novembril käis 11.c klass juba teist aastat koos mitmete vahvate koolikaaslastega 5. ja 6. klassist helkurkõnnil.

Meie eesmärk oli jagada helkur neile, kellel see veel puudus. Kõigile lastele, kellel oli helkur, kinkisime kleepsu ning teemavihiku. Helkureid jagasime umbes 150, mis näitab, et neid kantakse vähe.

Kahjuks ei olnud väga paljudel inimestel helkureid ja kõige tüüpilisem vastus meie küsimise peale oli see, et helkur on autos või kodus. Rõõmustav oli see, et paljud võtsid helkuri kaasa ka oma pereliikmele ning sõbrale.

Alustasime oma kõndi asenduskooli eest Vilde teel, seejärel liikusime mänguväljaku juurest Maxima poe poole, sealt Lehola bussipeatusesse ning viimaseks kohaks sai Magistrali keskuse juures olev Lepistiku peatus. Ületasime väga edukalt keelebarjääri ehk saime hakkama ka eri rahvustest inimestega suhtlemisel.

Kuigi ilm oli külm ja tee libe, jäime kogu üritusega väga rahule ning olime õnnelikud, et saime inimestele head teha.

Helkuritega varustasid meid Põhja prefektuur ja Mustamäe Linnaosa Valitsus.

Kadi Tiitsen 11.c klass

helkurkõnd helkurkõnd