võõrkeelte õpetajate õpiring

Inspireeriv õpetajate koolitus Tallinnas

20. oktoobril toimus Tallinna Saksa Gümnaasiumis õpiring võõrkeelte õpetajate.

Neli meie kooli inglise keele õpetajat – Emel Celik, Mariia Shchelkova, Alexander Voss ja Lorenz Frankenschmidt – viisid läbi dünaamilise koolituse, meelitades kohale kolleege üle linna. Üritus keskendus kolmele teemale ning oli ülimalt edukas.

Kõigepealt anti ülevaade Ühinenud Rahvaste Organisatsioonist (the United Nations) ja ühest suurepärasest võimalusest õpilastele – the Model United Nations of Tallinn. Seejärel jagati ideid ja näiteid, kuidas organiseerida MUN konverentsi ning õpilasi selleks ette valmistada.

Järgmisena jagati parimaid inglise keele õpetamise praktikaid, keskendudes õppijakesksele lähenemisele. Praktilised näited sütitasid kõiki kohalolijaid loominguliselt mõtlema. Lisaks uuriti tehisintellekti rolli inglise keele õpetamisel.

Kogu koolitus oli silmaringi avardav.

Täname Tallinna Õpetajate Maja ürituse korraldamise eest! Ootame huviga tulevasi üritusi, mis innustavad teadmisi jagama ning toetavad haridustöötajate profesionaalset arengut.

Tekst: Emel Celik, Lorenz Frankenschmidt
Tõlge: Liina Valvik