Olympiade

Meie õpilased olid saksa keele olümpiaadi lõppvoorus taas edukad

5. aprillil Tartu Ülikoolis toimunud vabariikliku saksa keele olümpiaadi lõppvoorus katsetati uut formaati: seekord pidid võistlejad tegelema saksakeelsete noorteromaanidega.

Meie kooli õpilastel läks väga hästi!

2. koht: Margarita Smirnova (11.a klass)
5. koht: Maiken Meltsas (11.a klass)
7. koht: Ingrid Kristin Paist (10.a klass)

Palju õnne!

Lõppvoorus esitlesid õpilased loetud raamatut vabalt valitud formaadis. Romaan pidi olema kaasaegne, kirjutatud algupäraselt saksa keeles, ilmunud alates 2015. aastast ning olema minimaalselt 150 kuni 200+ lehekülge pikk. Ettekande pikkus oli 10 minutit ning järgnevalt esitasid küsimusi žürii ja kaasõpilased. Lõppvooru esitluse puhul hinnati lisaks sisule veenvat esitamis- ja esinemisoskust, korrektset sõnavara ja grammatikat ja mitmekülgsete väljendite kasutamist.

Kõiki tulemusi saab vaadata teaduskooli lehelt.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Laura Steinbach, Margit Tammekänd, Alexander Voss ja Küllike Kütt.

Fotod: TÜ Germanistika osakond