Tallinn-Lissabon 2019

Külalised Lissaboni Saksa Koolist

11. – 18. veebruaril toimus taaskord ühine kunstiprojekt Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Lissaboni Saksa Kooli õpilaste vahel.

Kokku osales 11 õpilast meie koolist ja 11 õpilast Portugalist. Nädala sees toimusid töötoad, muuseumikülastused ja ühistegevused, nädalavahetused sisustasid külalisperekonnad.

Koos käidi Kumus, Arvo Pärdi keskuses ja Eesti Kunstiakadeemias. Helsingis külastati uut keskraamatukogu Oodi, kunstimuuseumi Amos Rex ja nüüdiskunsti muuseumi Kiasma. Nädal täis intensiivset kunsti vaatamist, loomist, mõtestamist ja arutamist päädis esmaspäeval koolis teibikunsti ülesandega, mille raames valmisid kooli koridoridesse erinevad kunstitööd.

Täname kõiki, kes aitasid projekti ellu viia ja omalt poolt toetada.

Projektist võtsid osa: Maria Schotter, Karoline Lindpere, Oskar Rundu, Laura Taklaja, Triinu-Liis Vaikma, Marilyn Kallasse, Johanna Schilf, Indrek Hints, Emilia Ritsmann, Karl Kreis ja vilistlane Anita Kremm.

Projekti koolipoolne juhendaja oli kunstiõpetaja Erik Joasaare.

tln-lsb-kunst