TapeArt 2019

Erasmus+ projekt Lissaboni Saksa Kooliga

On suur heameel teatada, et meie kool koos Lissaboni Saksa Kooliga sai positiivse rahastusotsuse Erasmus+ koolidevahelisele koostööprojektile (KA229) pealkirjaga “Art Bridge Between Tallinn and Lisbon” (lisainfo).

Projekt kestab selle aasta septembrist 2021. aasta maini. Projekti tegevused toimuvad Lissabonis (sügis 2019, sügis 2020) ja Tallinnas (kevad 2020, kevad 2021). Selle aja jooksul saab otsesest tegevusest osa ca 30 õpilast mõlemast koolist, lisaks toimuvad erinevad töötoad teistele õpilastele, valmib koduleht, digitaalsed õppematerjalid õpetajatele, erinevad näitused ja installatsioonid ning palju muud.

Esimene projektiosa Lissabonis keskendub Berliini müüri langemisele ja 30 aasta tagustele sündmustele. Koostöös Lissaboni Saksa Kooli õpilastega korraldavad ja teostavad 10 meie kooli 11. klassi õpilast teibikunsti näituse Lissaboni Goethe Instituudi ruumides.

Näituse pidulik avamine toimub 2. oktoobril 2019.

Erasmus+ kaasrahastus