Aktiivõppepäev: spordipäev spordiklubis Sparta

Registreerimine spordiklubisse Sparta on suletud.

Avatud on registreerimine rattamatkale (algus kooli juurest): https://goo.gl/forms/X6iDCfzGBtsrR5wF2

Spordipäev 6.-12. klassidele toimub 19. oktoobril spordiklubis Sparta (Pärnu maantee 139c).

Vali sobiv tund / kellaaeg ja REGISTREERI END TUNDI SIIN.

Iga ala saab valida ainult üks kord.

6. klassid osalevad ainult 1.-2. tunnis, 7. klassid osalevad ainult 3.-4. tunnis.

8.-12. klassid valivad igaks tunniks ühe ala ja osalevad kokku neljas tunnis.

Alade lühitutvustus

SPINNITREENING – siseratta rühmatreening kõigile, kes soovivad arendada baasvastupidavust. Tund on madala koormusega ning sobib hästi
rasvapõletuseks.

SHOWTANTS tüdrukutele – mänguline tantsutund, kus pakutakse noortele võimalust arendada edasi oma tantsuoskusi ning lavajulgust.

CROSSCORE – ringtreening on intensiivne lihasvastupidavuse treening.

FUNCTIONAL BODY – on lihastreening, mis koormab korraga nii suuri kui ka väikseid lihaseid. Funktsionaalse treeningu põhieesmärgiks ongi kogu keha lihaste omavahelise töö parandamine.

POWERPLATE – soovitav spordiga tõsisemalt tegelevatele 9.-12. klasside õpilastele.