Parim sportlane – september 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi septembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Grete Berendsen ja Hendrik Andre Herter.

2019. aasta septembrikuu parima sportlase valimisel osalesid 39 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 106 punktiga 10.b klassi õpilane Grete Berendsen. Talle järgnesid 72 punktiga Kerli Kallas (10.a) ja 33 punktiga Eneli Veltmann (11.a). Noormeestest pälvis septembrikuu parima tiitli 76 punktiga Hendrik Andre Herter (12.a). Talle järgnesid Manfred Männamaa (8.a) 37 punktiga Karevi Pajumets (12.a) 35 punktiga.

Grete Berendsen saavutas Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude raames toimunud 10×100 meetri pendelteatejooksu võistlustel kooli võistkonna koosseisus 8. koha ja 4×400 meetri teatejooksu koondvõistkonna koosseisus 2. koha. Grete saavutas esimesed kohad neidude vanemas vanuseastmes nii Sinimäe 23. karikavõistlustel kaugushüppes tulemusega 4.42 kui ka 31. Sinimäe karikavõistlustel odaviskes tagajärjega 29.84. Mõlemal võistlusalal kuulus ta ka võidukasse kooli esindusvõistkonda.

Hendrik Andre Herter mängis Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude raames toimunud jalgpalli alagrupiturniiril 1. koha võitnud kooli võistkonna koosseisus. Sinimäe 31. karikavõistlustel odaviskes saavutas gümnaasiumi noormeeste arvestuses 1. koha tagajärjega 34.59 ja kuulus võidukasse kooli esindusvõistkonna koosseisu. A. Tammert seeniori karikavõistluste kuulitõukes saavutas gümnaasiumi noormeeste arvestuses 2. koha tulemusega 10.67 (5kg).