Parim sportlane – veebruar 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi veebruarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Mirjam Faster (7.b) ja Karl Kattel (8.c).

Veebruarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 26 kooli vilistlast. Neidudest võitis ülekaalukalt 70 punktiga 7.b klassi õpilane Mirjam Faster ning noormeestest saavutas napi võidu 54 punktiga 8.c klassi õpilane Karl Kattel.

Mirjam Faster võitis ülekaalukalt Mustamäe linnaosa 7.klasside suusatamisvõistlused. Tema aeg 2,8 km distantsi läbimisel oli 9.01.

Karl Kattel oli üks võistkonna parimaid mängijaid Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude raames toimunud põhikooli korvpalli vahegrupi- ja poolfinaalturniiri mängudel. Kooli võistkond pääses finaalturniirile kuue parema kooli hulka.

parim sportlane - veebruar 2017