PlayBox 2022

17. novembril toimus meie koolis taas juba varem tuntuks saanud PlayBox.

Peale kolme aastat, mil PlayBox ära on jäänud, oli tore taas kõik koos aulas olla. PlayBoxile tulid sel aastal kokku 13 erinevas suuruses meeskonda, kes kõik olid kokku pannud erinevad kavad, mida publikule esitati. Võistlus toimus kahes erinevas vanuseklassis: 1. – 7. klass ja 8. – 12. klass. Mõlemas vanuseklassis anti välja auhinnad esikolmikule ja ka üks eriauhind.

Õhtut juhtisid Asmo Angerjas ja Marius Jõemägi 12.b klassist.

Žüriisse kuulusid: õpetaja Anu Kušvid ja vilistlaste esindajad Ester Nugis, Liisbet Suurväli ja Mihkel Sepp.

Võitjad

1.-7. klass
I koht – 3.b klass enda tehtud remixiga
II koht – 3.d klass etteastega “Vanilla Ninja – Club kung fu”
III koht – 2.d klass enda tehtud remixiga

Eriauhind – 5.a klass enda tehtud remixiga

8.-12. klass
I koht – 12.b klass enda tehtud remixiga
II koht – 8.a klass etteastega “Twisted Sister – I Wanna Rock”
III koht – 12.a klass enda tehtud remixiga

Eriauhind – 10.c klass etteastega “Justin Bieber – Beauty and the Beat”

Õpilasesinduse lisapreemia võitis Elly Naigla (11.c) etteastega “The Royal Family”

Palju õnne kõikidele võitjatele!

Auhinnad panid välja:

Hiljuti Eesti meistriks tulnud FC Flora – 2 klassi külastust A. Le Qoc arenale
Idamaisete toodete maaletooja Universaal Universum – 21x kinkekotti ning 5×10€ kinkekaarti
Eesti suurim maavarade kaevandamisega tegelev OÜ Eesti Killustik – 1 seljakott, 2 vihmavarju, 3 saunalina ning 10 riidest õlakotti
Välismaa maiustuste ning jookide pood Candy Pop, Solarise keskusest – 2 üllatuskasti, täis mitmeid erinevaid maiustusi

Lisaks ei saa mainimata jätta ka meie teisi imelisi toetajaid: Tallinna Linnateater, Eesti Ajaloomuuseum, Ugala Teater, Eesti Noorsooteater, Tallinna Linnamuuseum ning Restoran Moon.

Aitäh kõigile toetajatele!

Samuti suur tänu Andresele, Õpilasesindusele, Avely Kaselale ning teistele, kes aitasid üritust korraldada!

Tekst: TSG Õpilasesindus
Pildid: Mari Kalluste