playbox 2023

PlayBox 2023

15. novembril toimus TSG armastatuim üritus PlayBox!

Sel aastal osales 19 klassi ning iga esitus oli täiesti omanäoline. Kokku käis lava pealt läbi ligi 200 õpilast. Nii rohket ühist osalemist klassidelt pole ammu olnud! Tänavu toimus võistlus kahes vanusegrupis: 1.-6. klassid ning 7.-12. klassid.

Õhtut juhtisid Sander Saagpakk ja Sofia Safronova (11.a).

Žüriisse kuulusid: TSG endine direktor, vilistlane ning praegune Tallinna Haridusameti juht Kaarel Rundu, TSG õpetajad Liina Valvik ja Veronique Tribut-Ohler ning vilistlased Martin Põiklik ja Evelyn Unt.

Kohtunike pika ja tulise arutluse järel krooniti võitjateks järgmised klassid:

1.-6. klass

I koht – 1.b enda tehtud enegrilise remixiga

II koht – 4.b enda tehtud popihõngulise remixiga

III koht – 6.a müstilise etteastega Nublu “Kuhu kadus Sten?”

7.-12. klass

I koht – 12.a enda tehtud mitmekultuurilise megamixiga

II koht – 9.a ülipopulaarse etteastega “I’m just Ken

III koht – 12.c enda tehtud märgilise Rihanna remixiga

Õpilasesinduse eriauhinna pälvis samuti 12.a klass! Sel aastal pani ka kooli juhtkond omalt poolt eriauhinna välja ning selle pälvis 8.b klass, kes paistis silma oma humoorika esituse ning suurepärase koostööga!

Vaheesinejatena pakkusid üritusel elamusi JJ-Street Tantsukool, meie oma õpilasesinduse liikmed ja uuenduskuuri läbinud koolibänd.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Auhinnad panid välja:

• Tänavused Eesti meistrid jalgpallis FC Flora
  • Tänaseks üks pikaajaliseima kogemusega kaubandusettevõtteid Eestis Tridens AS
  • Mõõdukalt aktiivselt spordimängu pakkuv Park Minigolf
  • Baltikumi üks suuremaid müügi- ja turundusega tegelevaid distributsiooniettevõtteid Eugesta Eesti
  • Eesti juhtiv toidu ja jookide müügi- ja turundusettevõte GKR Brands
  • Pirita jõe alamjooksu kõige paremini maastikuarhitektuuriliselt kujundatud koht Tallinna Botaanikaaed
  • Igale vanusele sobiv muuseum Tartu Mänguasjamuuseum
  • Eesti üks kõige tugevam ja edukam korvpalliklubi BC Kalev/Cramo

Aitäh kõigile toetajatele!

Samuti suur tänu Andres Larkale, õpilasesinduse liimetele ning teistele, kes panustasid selle ürituste õnnestumisse!

Tekst: Kaisa Kranich (12.b, õpilasesinduse liige), Avely Kasela (kogupäeva koordinaator)
Pildid: TSG õpilasesindus

PlayBox 2023 võitjad

Noorem vanuserühm:

Vanem vanuserühm:

Vaata ka kokkuvõtvat videot: