Põhikooli tüdrukud on Tallinna koolinoorte meistrid saalihokis

Kolmapäeval, 7. veebruaril toimusid Tallinna koolidevahelised saalihokivõistlused. Meie koolist osalesid nii põhikooli- kui ka gümnaasiumitüdrukute võistkonnad.

Võisteldi 4v4 formaadis, ilma väravavahtideta ning mänguaeg oli 2×6 minutit.

Põhikooli tüdrukute alagrupimängude tulemused võideti kindlalt, kui endale ei lastud ühtegi väravat. Kuna alagrupp võideti täiseduga, tuli järgmisena poolfinaal, kus vastaseks oli Tallinna 21.Kool. Poolfinaal võideti ning finaalivastaseks oli Gustav Adolfi Gümnaasium, keda alagrupis võita suutsime.

Tüdrukud läksid finaalis 2-0 ette, kui GAG võitles pingsalt ning lõpuvile järel oli seis 2-2, seega otsustasid võitja vabavisked keskjoonelt. Vabavisetel olid TSG tüdrukud täpsemad ning teist aastat järjest võideti Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused saalihokis!

saalihoki mv

Põhikooli tüdrukute võistkonnas mängisid:
Getter Sepp
Hanna Loore Nõges
Liidi Jõemägi
Mirtel Mikkor
Kristiina Tamm
Kirke Aedmäe
Kelli Maarja Tolli

Gümnaasiumi tüdrukute esimeseks vastaseks oli Vabaduse kool, keda võitsime 1-0. Järgmisena oli vastaseks Tallinna 32.Keskkool, kellele pidid tüdrukud tunnistama nappi paremust. Viimasena alagrupimängudest võideti Arte Gümnaasiumi võistkonda. Poolfinaali vastaseks tuli Tallinna 21. Kool, kellega mängiti viiki ning võitja otsustasid vabavisked karistusjoonelt. Algselt on vabaviske sooritajaid mõlemast tiimist 3. Kuna peale kolme mängijat võitjat ei selgunud, visati nüüd otsustavaid vabaviskeid formaadis “kes enne eksib”. Paraku õnn meie pool ei olnud ning pidime mängima kolmanda koha peale.

Pronksimängus võitsime kindlalt ja tulemuseks Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused saalihokis kolmas koht!

saalihoki mv

Gümnaasiumi tüdrukute võistkonnas mängisid:

Melissa Britt Joala
Sofia Safronova
Liisa Korjas
Karolin Kask
Mirabel Anett Nässi
Laura Järve
Keili Katriin Kalf
Liis Marii Koot

Palju õnne kõikidele võitjatele!