TSG gümnaasiumi lauatennise võistkond saavutas Tallinnas esikoha

lauatennis 2020 neiud

Tallinna koolinoorte 2020. aaasta meistrivõistlused lauatennises toimusid 6. märtsil Kristiine Spordihoones.

Meie gümnaasiumi võistkond oli ka kahel eelmisel hooajal hästi mänginud ja saavutanud mõlemal korral Tallinna koolinoorte spordimängudel teise koha.

Sellel õppeaastal õnnestus lõpuks meie koolil kolmandat korda nende võistluste ajaloos saavutada 1. koht.

Esimest korda oli lauatennis iseseisva spordialana kavas Tallinna koolinoorte XXII spordimängudel õppeaastal 2003/2004 ja esimeseks võitjaks tuli tookord meie kool. Oma esikohta suutsime kaitsta ka järgmisel õppeaastal.

Kooli nelja liikmelisse võistkonda võisid kuuluda gümnaasiumi astmes õppivad neiud ja noormehed ning võistkondlik paremusjärjestus saadi kolme parima võistleja punktide liitmise teel. Meie kooli neljast neiust moodustatud gümnaasiumi võistkond kogus kokku 130 punkti ja saavutas sellega 1. koha. Koolidest saavutas 2. koha Õismäe Vene Lütseum 129. ja kolmanda koha Nõmme Gümnaasium 127. punktiga.

Eriti tugev konkurents oli neidude hulgas. Võistluste peakohtuniku arvates olid neiud sel õppeaastal paremad kui noormehed. Individuaalselt võitis gümnaasiumi neidude seas 1. koha Sirli Roosve (12.c). Tublid võistlesid ka kõik teised meie kooli neiud ja Anita Vahter (12.b) saavutas 7. koha, Carol Kuuskman (12.c) 13. koha ja Mariell Mattal (10.a) 14. koha.