õppekäik TTÜs

Põnevad laborid Tallinna Tehnikaülikoolis

3. detsembril külastas 5.b klass Tallinna Tehnikaülikooli Mehaanika ja tööstustehnika instituuti.

Külastuse korraldas ja viis läbi meie enda klassi lapsevanem Raivo Sell, kellele ütleme siinkohal veelkord suured tänud selle huvitava ürituse korraldamise eest! Õppekäigul külastasime mitmeid põnevaid laboreid ja keskusi nt robootika demokeskus, isesõitvate autode labor, muuseum jm.

Minule väga meeldis ja nii palju kui teistelt kuulsin sain ka ainult positiivset tagasisidet. Tundus, et kõigile meeldis. Teema osas oli see väga hea valik, sest paljusi huvitab see valdkond ja isegi nendele, kes selle vastu nii palju huvi ei tunne, ei olnud see igav. Kokkuvõtes väga hea ja õpetlik käik. Liis Pähklamägi

õpetaja Lilian Voog