„See juhtus Mustamäel“ – jutuvõistluse põnevad lood

Kaja Kultuurikeskuses toimus 8. märtsil Eduard Vildele pühendatud Mustamäe koolide jutuvõistluse lõpetamine ning võitjate tunnustamine.

Juubeliaasta jutuvõistlus „See juhtus Mustamäel“ oli meie kooli õpilastele sel aastal edukas.

Tallinna Saksa Gümnaasiumi suleseppadel õnnestus üheksast välja antud auhinnast koguni neli endale napsata ning vanema vanuseklassi peaauhinnad – rändauhinnad Suur Vilde – jääb aastaks ajaks meie kooli järgmist võistlust ootama.

Rändav Vilde on keraamik Georg Bogatkini loodud Eduard Vilde kuju.

Vanemas vanuseastmes võitis võistluse (I koht) Sissi Margaret Sauter (12.b) lühijutuga ,,See juhtus Mustamäel”.

Vanema vanuseastme eriauhinna väga hea keelekasutuse eest sai Maiken Meltsas (9.a).

Vanemas vanuseastmes osalesid jutuvõistlusel meie koolist veel Jaagup Randi (12.b), Sofja Munner (12.b) ja Kert Laidvee (10.b).

Nooremas vanuseastmes jäid II-III kohta jagama Saskia Olep (7.a) ja Marie Aeg (5.a).

Nooremas vanuseastmes osalesid jutuvõistlusel meie koolist veel Daria Ruus (7.a), Bianka Jõgi (5.a) ja Saskia Siniorg (5.a).

Õpilasi innustasid kirjutama õpetajad Astrid Rätsep, Ene Tõnnis ja Evely Kutsar.

Suur tänu kõigile, kes osalesid ja oma panuse andsid!

Vilde jutuvõistlus 2022