teatejooks 2024

Teatejooksude päev 2024

Iga kooliaasta alguses toimub TSG jooksupäev. Pendel- ja ringteatejooks on tegevused, mida oodatakse ja milleks ollakse alati valmis.

Kooli- ja klassivaimu turgutav spordipäev on ideaalne suvelõpu üritus. Saab end joostes hästi tunda ja sõpradele valjuhäälselt kaasa elada.

2. klassi õpilastele oli tegu esimese spordipäevaga. Alati kostümeeritult osalevate abiturientide jaoks olid seekordsed jooksud nende õpilasteekonna viimased. Gümnaasiumi klassid proovivad, kuidas jaksavad, kuid õpetajate võistkond on läbi aegade olnud kõige kiirem ning enda jooksu võidavad nad ka siis, kui esimesena üle finishi joone ei jõua…

Kehakultuuri õppetooli korraldatud meeleolukas jooksupäev pakkus elevust ja liikumisrõõmu kõigile osalejatele ja kaasaelajatele. Nüüd oleme päriselt valmis kooliaasta käib täistuuridel!

Kehakultuuri õppetool