TSG põhikooli suusatüdrukud on Tallinna koolinoorte meistrid

7. ja 8. märtsil toimusid Nõmme Spordikeskuses Tallinna koolinoorte suusatamise meistrivõistlused.

Meie õpilased võistlesid mõlemal päeval väga tublilt. Individuaaldistantsidel saavutasid esikoha Hedvig Talvik, Markus Faster ja Anneliis Viilukas.

Põhikooli ja gümnaasiumi neiud võitsid teatevõistluse.

Kahe päeva kokkuvõttes võitis põhikooli tütarlaste võistkond koosseisus Mirjam Faster (7.b), Hedvig Talvik (9.a), Emma Roberta Rajando (6.b), Mona Mailend (8.a) ja Carina-Renne Valdek (9.c) esikoha.

Põhikooli poeglaste võistkond saavutas teise koha. Võiskonda kuulusid Markus Faster (9.c), Karl Viidebaum (9.c), Otto-Robert Lipp (9.a), Kevin Kardo Kõiv (7.a) ja Markus Kägu (7.b).

Gümnaasiumi neidude võistkond, kuhu kuulusid Anneliis Viilukas (11.b), Lisett Pavelson (11.b), Alika Jeršovski (10.a), Mariann Märtin (10.a), Mari-Anne Mee (10.c) ja Tuulika Vooglaid (10.b) said teise koha.

Gümnaasiumi noormehed olid võistkondlikult neljandal kohal. Võistkonda kuulusid Mihkel Trees (10.a), Rain Tasane (11.b), Nikolai Romanov (11.b), Rainer Mätlik (12.b), Kaarel Keskra (11.b).

Palju õnne!

teatesuusatamine 2017 teatesuusatamine 2017