TSG juunikuu klassijuhataja on Riina Jõgi

Tallinna Saksa Gümnaasiumi juunikuu klassijuhataja tiitlit kannab 8.c klassijuhataja Riina Jõgi.

Lapsevanemad ja õpilased räägivad temast nii:
Riina Jõgi

• Ta on väga mõistlik ja jutukas, oskab absoluutselt iga probleemi ja asjaga aidata ja toetada, uurib õpilaste käest kuidas neil läheb ja püsib kursis kõigega. Oskab juhatada klassi ja on mega hea tundide andmises ja klassikorra hoidmises.
  • Ta on tohutult mõistev, hooliv ja toetav.
  • Ta näitab välja huvi oma õpilaste seisu vastu igas mõttes. Olgu see mentaalse poolega seotud või kooliga või mida iganes, aga ta on ülimalt tore õpetaja ja ta kindlalt väärib seda!!
  • Parim klassiõpetaja, keda tean.
  • Klassijuhataja Riina Jõgi on alati vajadusel olemas nii laste kui lastevanemate jaoks.
  • Väga tore klassijuhataja, aitab probleemidega, suhtleb avatult ja korraldab lastele meeldejäävaid üritusi.
  • Väga avatud, abivalmis, jutukas ja on alati valmis õpilastega igal teemal rääkima ja nende muresid kuulama.
  • Ta on väga inimestele orienteeritud, on heaks eeskujuks oma väärtustega.
  • Super asjalik, osavõtlik ja empaatiline klassijuhataja!
  • Kõige südamlikum ja silmaringi arendavam õpetaja.
  • Kõige ikoonilisem, stiilsem, naljakaim ja ustavam õpetaja, kes toetab sind alati läbi igasuguste raskuste. Tunnid temaga pole kunagi igavad.
  • Üks parimaid õpetajaid Tallinna Saksa Gümnaasiumis.
  • Teeb alati kõik tunnid rõõmsamaks, isegi kõige raskemal ajal.
  • Innustav ja hooliv õpetaja.

Palju õnne!

Täname märkajaid!