Vaktsineeritud õpetaja tahab kaitsta ennast ja teisi

Neljapäeval, 18. veebruaril toimus meie koolis õpetajate COVID-19 vastu vaktsineerimine.

TSG personalist lasid ennast vaktsineerida u 80 protsenti. Allpool vaid mõned näited, mismoodi meie kolleegid olid vaktsineerimise vajalikkuse enda jaoks selgeks mõelnud:

“Ma olen õnnelik ja uhke, et nii paljud kolleegid soovisid vaktsiini, kuna meie kõigi ühine soov on, et see siin saaks läbi.”

“Olin nõus end vaktsineerima, sest tahan kaitsta nii ennast kui ka teisi.”

“Ma vaktsineerin ennast, kuna olen väsinud kool-kodu-töövormist, keeleõpe video vahendusel näitab efektiivsuse langust.”

“Tahaksin oma panuse anda ja mul pole põhjust meditsiinis kahelda.”

“On tähtis ühelt poolt näidata, et vaktsineerimine on hea ja teiselt poolt tahame me koole võimalikult avatuna hoida.”

“Keda ma veel usun, kui mitte teadlasi? Minu õpetus lastele on teaduspõhine, kuidas ma siis ühel hetkel ei soovi [vaktsiini].”

Loe ja vaata lähemalt:

Video: Tallinnas ei ole eakatele õpetajatele piisavalt vaktsiini, ERR

Video: Vaktsineeritud õpetaja: tahan kaitsta ennast ja teisi

GALERII | Tallinna üldhariduskoolides algas töötajate vaktsineerimine: vaktsiinisoov on pooltel koolitöötajatel