4. klasside õpilased lugesid võistlusel ette lugusid laiast maailmast

ettelugemisvõistlus 2024

3. oktoobril toimus meie koolis 4. klasside ettelugemise võistlus, kus osalejad näitasid suurepäraseid ettelugemisoskusi!

Kultuuririkkuse aastale kohaselt kannab selle aasta võistlust pealkirja ,,Ida pool päikest ja lääne pool kuud” . Maailmas on palju lugusid ja see teema andsid igaühel võimaluse leida ja valida oma lugu lähedalt või kaugelt, mida ette lugeda.

Võistluse võitjaks krooniti Diana Basa 4.b klassist, keda juhendas õpetaja Helen Julia Pedamäe. Diana esindab õpetaja Helen Julia juhendamisel meie kooli Tallinna koolide 4. klasside õpilaste võistulugemisel, mis toimub 15. oktoobril Eesti Lastekirjanduse Keskuses. Soovime talle palju edu ja põnevat esinemiskogemust!

Suur tänu kõigile tublidele õpilastele ja neid ette valmistanud õpetajatele.

Suur tänu kuulub ka žüriile: õppejuht Külli Veermele ning õpetajatele Avely Kaselale ja Evelin Valdrele, kelle hoolikas töö aitas parimaid välja selgitada.

Triin Ots, algklasside õppetooli juht

Oktoobris tähistatakse Eestis 31. korda ettelugemise päeva ja traditsiooniliselt toimub selle tähistamiseks vabariiklik ettelugemise võistlus, millest võtavad osa 4. klasside õpilased.