Mustamäe jutuvõistluse võit tuli meie kooli

Neljapäeval, 5. märtsil toimus Kännukuke raamatukogus (Vilde tee 72) Mustamäe koolide pika traditsiooniga Vilde jutuvõistluse pidulik lõpetamine ja võitjate väljakuulutamine.

E. Vilde traditsioonilisest jutuvõistlusest võttis seekord osa 32 autorit Mustamäe koolidest.

Sel aastal tuli lühijutt kirjutada filmitsitaadi põhjal.

Meie koolist osalesid: Daria Ruus 5.c, Saskia Olep 5.c, Maria Kalbus 5.b, Maiken Meltsas 7.a ja Anne-Marie Alalooga 7.b

Mustamäe koolide jutuvõistlus oli meie kooli õpilastele edukas. Nooremas vanuseastmes tuli meie kooli koguni kaks auhinnatud kohta.

Võistluse võitis (I koht) Maria Kalbus (5.b) lühijutuga “Ukraadina, tšumadann neetu!”.

II koha vääriliseks tunnistati Maiken Meltsas (7.a) looga “Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsutaja”.

Võistlusega kaasaskäiv rändauhind, keraamik Bogatkini poolt valmistatud Eduard Vilde kuju jääb aastaks meie kooli järgmist võistlust ootama.

Õpilasi innustasid kirjutama õpetajad Ene Tõnnis ja Evely Kutsar.