Fotografiskas

Erasmus+ projekt jätkab

Vaatamata ülemaailmsele kriisile jätkuvad Erasmus+ projekti “Art Bridge between Tallinn and Lisbon” projektitegevused.

Suvel tehti ettevalmistusi järgmisteks tegevusteks, mille teemaks on fotograafia. Koos käidi Fotografiskas näitust vaatamas ja arutati tegevusplaani näituseideeks.

31. augustil toimus Canon Overall kontoris põnev ja asjalik fotograafiaalane tehniline koolitus, mida viis läbi koolitaja Martin Kaasen.

Kahjuks on seoses kasvava koroonohu tõttu sügiseks planeeritud õppekäik Lissaboni lükatud järgmisesse aastasse. Sellele vaatamata käib ettevalmistus uue näituse välja töötamiseks nii meie koolis kui Lissaboni Saksa Koolis.

Lisaks on suvel valmis saanud eelmise aasta Lissaboni õppekäigu videokokkuvõte, mida saab uudistada siin:

Erasmus+ projekti töid ja tegemisi koordineerivad kunstiõpetajad Carol Pahk ja Erik Joasaare.

Loe projektist lähemalt siit