MUBA koolikontsert

MUBA korraldab klassikakontserte koolinoortele

11. c klass sai nautida 18. oktoobril vastavatud Tallinna Muusika- ja -Balletikooli (MUBA) kontserti.

Oli väga lummav näha eakaaslasi laval professionaalsel tasemel oma talenti jagamas. Tõsi küll- talendist ainuüksi ei piisa, sest pillivõlurid tunnistasid lavalt, et kohati harjutatakse suisa viis tundi päevas ja seda kooliõpingute kõrvalt.

Kava oli väga mitmekesine, nii et ka väga muusikaugetel kuulajatel ei hakanud hetkeksi igav. Üksteise järel esinesid, pianist, viiuldaja, klassikaline laulja, tšellist, puhkpillirühm, tõeliselt kaasahaarav oli lavatäie baleriinide tantsunumber. Kontserdi lõpetas muusikaline kooslus, kes esitas klassikalist bluusmuusikat, mis publikult marulise aplausi osaliseks sai, sest keegi ei osanud nääpsukesest solistineiust säärast võimsat häält oodata.

Soovitame kõigile seda kontserdisarja, sest klassikaline muusika tõstab meie hinge kõrgustesse ning aitab unustada argimured. Ainus probleem on, et antud üritused toimuvad südapäeval- just koolitundide ajal. 11. c tänab õpetajaid, kes võimaldasid neil oma emotsionaalset intelligentsust arendada.

Õpetaja Anu Kušvid