Parim sportlane – jaanuar 2016

Tallinna Saksa Gümnaasiumi jaanuarikuu parima sportlased tiitli pälvisid vilistlaste hääletusel Maris Kiel ja Pärtel Julius Pluss.

Jaanuarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 28 kooli vilistlast ja seega oli võimalik saada maksimaalselt 84 punkti. Neidudest saavutas kindla võidu 58 punktiga 9.a klassi õpilane Maris Kiel ja noormeestest kogus 12.b klassi õpilane Pärtel Julius Pluss 73 punktiga.

Maris Kiel saavutas kooli sõudeergomeetrite võistlustel põhikooli tütarlaste arvestuses 3. koha ja oli üheks parimaks mängijaks Tallinna koolinoorte XXXIV spordimängudel 5. koha saavutanud põhikooli tütarlaste korvpallivõistkonnas.

Pärtel Julius Pluss saavutas gümnaasiumi noormeeste arvestuses kooli sõudeergomeetrite võistlustel 1. koha ja ujus Mustamäe linnaosa meistrivõistlustel 1. koha saanud kooli teateujumise võistkonnas.