Kuu parim sportlane – märts 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Hedvig Talvik (11.a) ja Markus Faster (11.b).

Märtsikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 33 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 11.a klassi õpilane Hedvig Talvik 67 punktiga. Talle järgnesid 65 punktiga 9.b klassi õpilane Mirjam Faster ja 17 punktiga 9.c klassi õpilane Laura-Liis Maiste. Noormeeste arvestuses oli parim 76 punktiga 11.b klassi õpilane Markus Faster. Talle järgnesid 65 punktiga 11.a klassi õpilane Hendrik Andre Herter ja 28 punktiga 9.b klassi õpilane Markus Kägu.

Hedvig Talvik saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel suusatamises individuaaldistantsil 4. koha ajaga 4.12 ja teatesuusatamises kooli võistkonna koosseisus 1. koha päeva parima ajaga 3.46. Meie kooli neiud võitsid ka kokkuvõttes Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel suusatamises kindla esikoha. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel sõudeergomeetritel Concept-2 saavutas Hedvik kooli neidude võistkonna koosseisus 2. koha läbides distantsi isikliku rekordiga 1.44,7 (12. koht). Gümnaasiumide arvestuses (neiud + noormehed) saavutati 3. koht.

Markus Faster saavutas individuaalvõistlusel Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises gümnaasiumi noormeeste arvestuses 2. koha ajaga 3.15 ja teatesuusatamises kooli võistkonna koosseisus 2. koha läbides oma teatevahetuse ajaga 3.08. Samuti võitsid gümnaasiumi noormehed 1. koha koolidevahelises arvestuses.