TSG veebruarikuu klassijuhataja on Külli Veerme

Tallinna Saksa Gümnaasiumi veebruarikuu klassijuhataja tiitlit kannab 1.b ja 5.c klassijuhataja Külli Veerme.

Külli Veerme

• Õpetaja Külli on 110% kohal ja alati enesekindel. Tal on oma klassi lastega väga hea klapp, kuna oskab neile humoorikalt selgitada asjade ja olukordade olemust. Samas on ta suutnud säilitada oma autoriteedi ning on eeskujuks oma aktiivsusega.
  • Õpetaja Külli on üks lahkemaid ja toredamaid õpetajaid, keda olen kohanud. Klassile alati toeks, hoiab oma klassi ja seisab õpilaste eest kui neil teiste õpetajatega mure!
  • Kiiresti kättesaadav ja reageerib kõigele väga kiiresti ja konstruktiivselt. Lastele heaks eeskujuks. Hoolib ja märkab!
  • Heasüdamlik, toetav, avatud, hea suhtleja. Usun, et mu laps saab hea alghariduse tema käe all!
  • Ta lihtsalt ongi väga hea õpetaja ja klassijuhataja! Ta on olemas nii õpilaste kui ka vanemate jaoks – aitab, suunab, teeb koostööd, panustab oma klassi tunde tekitamisse jne.
  • “Ta keelas meid, aga ta ei saanud kurjaks. Külli on hea õpetaja.”

Palju õnne!

Täname märkajaid!

Märtsikuu klassijuhataja kandidaate saab esitada siin kuni 31. märtsini 2021.