Meie vilistlane sooritab TSGs oma õpetajapraktikat

Katarina lõpetas meie kooli 2019. aastal ning otsustas kuulda võtta nõuannet, et kes soovib õnnelikku elu, hakkab eesti keele õpetajaks. Just oma endises koolis andis tubli neiu praktika raames juba ka oma elu esimese koolitunni ning sai 8.a klassilt kõrgeima hinnangu.

Loodame, et ka parktika lõppedes tunneb Katarina, et valis endale unelmate ameti.

KatarinaAstusin sellel sügisel Tallinna Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja magistriõppekavale. Bakalaureuses õppisin peaerialana pedagoogikat ning mu kaheks kõrvalerialaks olid eesti keel ja kirjandus ning saksa keel ja kultuur. (Bakalaureusetöös uurisin, millist mõju avaldab digivahendite kasutamine õpilaste kaasatusele õppetöös.)

Valisin õpetaja eriala, kuna tundus põnev end õpetajana proovile panna ja pidevalt noortega suhelda. Loodan, et saan olla neile eeskujuks ja vahendada neile vajalikke teadmisi.Tulin praktikale Tallinna Saksa Gümnaasiumisse, sest #koolisolivahva ja igatsesin näha, kuidas mu koolil nüüd läheb. Lisaks on koolimaja uus ja huvitav. Minu meelest olid meil väga tasemel eesti keele ja kirjanduse õpetajad, kelle käe all tahaksin kindlasti kogemustepagasit suurendada!

Katarina Sieglinde Schultz