fotokoolitus Remo Savisaarega

Fotovõistluse võitjad said koolitust oma ala tipptegijalt

Laupäeval, 20. jaanuaril 2018 kohtusid fotovõistluse “Saksa jäljed Eestis” võitjad kell 11.00 koolis, kus toimus töötuba eesti ühe parima  loodusfotograafi Remo Savisaarega.

Remo Savisaar jagas nippe ja jutustas põnevaid lugusid oma ülesvõtetest. Räägiti kaamera ehitusest, läätsedest, objektiividest, filtritest, pildi seadetest ja ülesehitusest.

Siis mindi kõik koos Paljassaarde, kus toimus töötoa praktiline osa, mille käigus pildistati erinevaid kohti: merd, laineid, merejääd, randa jne.

Pildistamise ajal oli Remo kogu aeg abiks ning selgitas, milliseid seadeid kasutades saab parima pildi.

Õpilaste üksmeelne arvamus oli, et töötuba oli tore. Seda vaatamata sellele, et oli üsna külm. Ja mis kõige tähtsam – õpiti midagi uut!