Klassijuhatajast, armastusega

Tallinna Haridusamet ja Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsusid kevadel Tallinna koolide õpilasi, õpetajaid ja vilistlasi osalema kirjatalgutel „Minu klassijuhataja“.

tänukiriKirjutajate hulgas oli nii algklassilapsi, põhikooliõpilasi, gümnasiste kui ka neid, kel koolitee ammu selja taga.

Kirjatalgute mõte oligi pöörata suuremat tähelepanu klassijuhataja tähtsale tööle ja tema rollile väärtuskasvatajana. Sai kinnitust, et meie koolides on palju suurepäraseid õpetajaid, kes igati tunnustust ja tähelepanu väärivad.

Kirjatalgute žürii  tõstis esile kümme omanäolisemat tööd.
Tunnustuse pälvisis ka Marleen Juhanson (11.c), kelle “Armastuskiri klassijuhatajale” annab mõista, et nii klassil kui ka klassijuhatajal on vedanud – teineteisest peetakse lugu ja oma tänulikkust näidatakse välja.

Palju õnne!

Loe Marleeni lugu siin