Luige nokk

Meie kooli õpilased esinesid huumorifestivalil LUIGE NOKK

Juba seitsmendat aastat toimus aprillis, mis on teatavasti naljakuu, meie koolis humoreskide esitamise võistlus “Keelepaelad”.

Sel aastal pääsesid neli finalisti eri vanuseastmetest esinema huumorifestivalile LUIGE NOKK, kus kolmel päeval esinesid neljal laval 50 armastatud näitlejat. Küll oli uhke tunne, kui meie tublid naljaninad astusid üles samal üritusel selliste huumorikorüfeedega, nagu Märt Avandi, Ott Sepp ja Jan Uuspõld isiklikult, rääkimata noorema põlvkonna püstijalakoomikutest!

Kahjuks Mardi Truus haigestus esinemispäeval, kuid Joonas Sooneste, Rasmus Rihard Allmägi ja Elo Vahtrik said oma esinemisega suurepäraselt hakkama ning esinemisnärv pidas vapralt vastu, kuigi nende esinemisi kanti üle ka eri raadiokanalite otseeetris. Elole tegi Margus Prangel, kes on Von Glehni teatri juht, ettepaneku ka koostööd tegema hakata.

Osale ka Sina järgmisel aastal üritusel “Keelepaelad 2019”, sest kuidas ikka nalja saab, kui ise ei tee!

Luige nokk