TSG detsembrikuu klassijuhataja on Külliki Parker

Külliki Parker

Tallinna Saksa Gümnaasiumi detsembrikuu klassijuhataja tiitlit kannab 12.b klassijuhataja Külliki Parker.

• Õpetaja Parker on rohkem sõber kui õpetaja parimas tähenduses. Ta on toeks olnud kõik need viis aastat meie klassijuhatajana koolisiseste kui ka kooliväliste probleemidega.  Ta on meie klassi liim, kes leiab aega, et tulla jalutada meie juurest läbi ja teha kindlaks, et meil on kõik hästi ja meie õpingud sujuvad. Ta on parim klassijuhataja, keda eales tahta!
  • Lihtsalt super klassijuhataja. Enda töö jaoks loodud!
  • Parker vääriks seda tiitlit kuna on alati toeks, ükskõik mis murega või hoopis rõõmuuudisega tema poole pöörduda. Ta korraldab meie klassile toredaid üritusi ning on alati ka meie ideedega päri. Ta on meile kui pereliige, kuna teda huvitavad ka meie koolivälised tegemised ning temaga saab rääkida kui sõbraga.
  • Alati olemas ja keerulises olukorras toeks.
  • Alati olemas kui vaja, õiglane ja mõistev.
  • Oma tohutust kohustuste koormast hoolimata suudab oma klassi õpilaste pärast muretseda ja tegeleda nende probleemidega vajadusel ka ükshaaval.

Palju õnne!

Täname märkajaid!

Jaanuarikuu klassijuhataja kandidaate saab esitada siin kuni 29. jaanuarini 2021.