TSG tunnustab kolleege

TSG aasta õpetaja 2024 — Liina ValvikLiina Valvik

• Teda iseloomustab väga kõrge professionaalsus ja pühendumus.
  • “Ta on õnnelik tööl olles”, on  õpilased öelnud.
  • Õpilased iseloomustavad teda kui sõbralikku ja abivalmis õpetajat.
  • Ta oskab õppimise meeldivaks teha ja ta on alati heas tujus.
  • Ta kiidab alati, kui keegi midagi hästi teeb.
  • “Ta leiab alati aega meie tööde analüüsimiseks ja põhjaliku tagasiside andmiseks”.
  • “Ta on õpetaja, kes väärtustab oma tööd meie koolis”, on õpilased lisanud.

TSG aasta töötaja 2024 — Ilvi Kern

• Justkui nähtamatu taustajõud meie koolis, kuid ilmselt on ta kõige olulisem garantii meie kooli arengule ja stabiilsusele.
  • Võitleb tihti selle eest ja tuletab ka teistele meelde, mille pärast me õpetajatena koolis töötame ja kelle tuleviku nimel me seda kõike teeme.
  • Suurepärane inimestetundja ja empaatiline inimene, kes seab alati esikohale õpilased, olgu selleks nende söömis- või liikumisvõimalused, olmetingimuste parandamine või hoopis õpilasprojektid.
  • Alati abivalmis! Oskab probleeme lahendada ja kaasa mõelda tulemusliku lahenduse suunas.
  • Vajadusel käib ja lülitab uuesti sisse ventilatsiooni või võtab lumelabida ja lükkab raja ukseni.
  • Peale koolimaja renoveerimist on ta pidanud endale selgeks tegema valdkonnad ja ametid, mida muidu valdavad haldusfirmade spetsialistid.

Kolleegipreemia 2024Virve Uibomäe

• Ta on suurepärane õpetaja, kes suudab luua sooja ja toetava õhkkonna, pakkudes samal ajal vajalikku korda.
  • Ta võtab kõiki, kes koolis on, võrdsete kaaslastena.
  • Seepärast võime me kõik – lapsed ja õpetajad – öelda: tema käe all tunneme end hoitult, sest ta aitab ja suunab.
  • Tema jaoks ei ole oluline võrdsus, vaid õiglus.
  • Tema tasakaalukas lähenemine aitab meil kõigil kasvada mitte ainult akadeemiliselt, vaid ka isiklikult, pakkudes tuge ja eeskuju vastutustunde ning distsipliini kujunemisel.
  • Õpilased ja õpetajad on tema kohta öelnud: “Õpetaja on nii tore! Ta tuleb alati meelsasti appi. Ta on küll range, aga mitte kuri – ta soovib vaid kõigile head. Mulle meeldib, et ta oskab meid naeratama panna ja muudab meid lõbusamaks!”.
  • Ta tõeliselt hoolib, peab meeles ja tuleb vestlema.

Aasta tegu 2024TSG suvehõige

TSG õpilasesindus

Õpilasesinduse poolt antud autasud õpetajatele:

ÕE auhinnad 2024

Õpilasesinduse tunnustused. Autorid: Martine Roosipuu ja Helen Roosipuu (12.c)

Kõige stiilsem: Anu Kušvid
Kõige soojema südamega: Emel Celik
Kõige parema humooriga: Michael Finger
Aasta klassijuhataja: Liisa-Marie Lääne
Kõige aktiivsem koolielus: Kristjan Tamme
Kõige toredam uustulnuk: Jan Zünkeler

Auhinnad valmistas õpilane Helen Roosipuu koostöös oma ema Martine Roosipuuga. Suur aitäh!

Tallinna linna tunnustus

Aasta alustav õpetaja: Kristjan Tamme