Tunnustused õpilaste teadustööde riiklikul konkursil

12.–13. aprillil toimus Tartus ERMis Eesti Teadusagentuuri korraldatud õpilaste teadustööde riikliku konkursi teine voor muljetavaldava Õpilaste teadusfestivali vormis.

Meie koolist oli 4 õpilast tutvustamas posterettekannetena oma töid, mis kõik pälvisid tähelepanu:

Martina Eerme (12.a klass) „Etniline segregatsioon Tallinna koolinoorte vaba aja ruumikasutuses“ (juhendajad Ivi Olev ja Rein Ahas) – Kultuuriministeeriumi eriauhind, Rahandusministeeriumi eriauhind, ERMi eriauhind ning… konkursi II preemia (800 eurot, lisaks osalemine teaduskonverentsil London International Youth Science Forum 2018).

Merili Kärk (12.a klass) „Värvitoonide nimetamisega seotud probleemid, seigad ja eripärased nimetused värvidega tööalaselt kokkupuutuvate inimeste praktikas“ (juhendaja Anu Tuulmets) – Tallinna Ülikooli eriauhind.

Mari Meriste (12.b klass) „Pühalepa neiu traditsioonilise rahvarõivakomplekti valmistamine“ (juhendajad Külli Arand ja Kristi Haarde) – ERMi eriauhind.

Anna-Maria Nikolajeva (12.b klass) „Sotsiaalmeedias esitatud kaebuste menetlemise viisid kolme Eesti restorani näitel“ (juhendaja Ivi Olev) – Sotsiaalministeeriumi eriauhind.

LOE LISAKS: Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Saaremaalt, Tartust, Ülenurmelt ja Tallinnast

Palju õnne õpilastele ja suur tänu juhendajatele!

teadusfestival 2018