Strateegiamängu “Kliimaneutraalne linn” lõppkohtumine

30. novembril toimus strateegiamängu “Kliimaneutraalne linn” lõppkohtumine, milles osales 45 kooli Eestist, Lätist, Leedust, Tšehhist ja Indiast.

Meie koolist osales strateegiamängus 9.a klass.
Loe ja vaata lähemalt: Planeerimismäng “Kliimaneutraalne linn”

Veebikohtumisest võttis osa küll üle 840 õpilase, kuid kõiki kaasati Mentimeteri äpi vahendusel. Nii vastasid õpilased küsimusele, milline on ilm nende kodukohas. Eestis sadas juba lund, aga sellist vastuse varianti ei olnudki ette antud. Kui Eesti osalejad sellest teada andsid, olid korraldajad üllatunud, kuna ei arvatud, et novembri lõpus võib mõnel maal juba üsna talvine olla. Samuti kirjutasid õpilased Mentimeteri äppi, millised saksakeelsed sõnad selle mänguga ära õpiti.

Eri maade õpilased esitasid veebikohtumisel küsimusi Berliinis asuva kooli õplastele, kes samuti olid eelnevalt strateegiamängus osalenud. Eestist esitasid küsimusi 9.a klassi õpilased Raphael ja Robert. 47 videost, mis strateegiamängu käigus valmisid, olid kõikide maade õpilased välja valinud 5 videot, mis neile kõige enam meeldisid.

Suur tänu Goethe Instituudile strateegiamängu korraldamise eest!

Õpetaja Küllike Kütt