Anfachen Award 2020

Anfachen Award 2020 veeteemaline kunstiplakatinäitus

Kooli B-kopruse 3. korruse rõdul on välja pandud Anfachen Award 2020 veeteemalised näituseplakatid, mis olid avalikkusele üleval augustis ja septembris Tallinna Vabaduse väljaku tunnelis.

Tänu Goethe Instituudile on plakatid nüüd uue kodu leidnud meie kooli ruumides ning sobivad kokku meie rohelise kooli kontseptsiooniga. Näitus keskendub sel aastal vee tähtsusele, iga poster kujutab ühe rahvusvahelise kunstniku nägemust vee jätkusuutlikusele ja keskkonnaprobleemidele ning nende erinevaid kunstilisi väljendusviise.

Näitus jääb kooliruumidesse kuni jõuludeni ja hiljem taaskasutatakse plakatimaterjali uute näituste loomiseks ning kooliruumi kaunistamiseks. Südamlik tänu Goethe Instituudi kultuuriprogrammide koordinaatorile Markus Köcherile, tänu kellele näitus meie koolimajja jõudis.

Loe ja vaata näituse ning selle temaatika kohta lähemalt: