TSG märtsikuu klassijuhataja on Kaja Reissaar

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu klassijuhataja tiitlit kannab 12.a klassijuhataja Kaja Reissaar.

• Kaja ReissaarReissaar on alati rõõmsameelne ja heatujuline. Temast hoolivamat klassijuhatajat ei oska tahtagi.
  • Alati innustab enda õpilasi korralik õppima, lahke olema ja kõrgemale pürgima.
  • Õpetaja Reissaar on alati oma klassile olemas, olgu see siis kasvõi nädalavahetusel. Reissaar tahab igale oma õpilasele parimat ja utsitab neid tagant, et igaühel läheks hästi. 12.a on tänulik, et Kaja Reissaar jaksab alati tegeleda meie probleemidega ning olla igal ajal toeks.
  • Õpetaja Reissaar on alati oma õpilastele toeks ja olemas ning aitab igast takistusest üle saada. Väga positiivne, entusiastlik ja tegus.
  • Toetab nii õpilast kui lapsevanemat, märkab probleeme.
  • Armastav klassijuhataja, kes muretseb koos meiega ja rõõmustab koos meiega.
  • Suurepärane keeleõpetaja, kes lisaks sellele on ka väga hea klassijuhataja. Positiivne ja motiveeriv, kuulab ära nii ōpilased kui lapsevanemad. Alati enda klassi jaoks olemas. Hindan väga õpetaja Reissaare initsiatiivi oma õpilasi teatrisse, kinno, ekskursioonidele viia ja leida tunnivälisel ajal harivaid ja huvitavaid tegevusi. Aitäh, õpetaja Reissaar!

Palju õnne!

Täname märkajaid!

Aprillikuu klassijuhataja kandidaate saab esitada siin kuni 30. aprillini 2021.